Pracownik kontroli jakości

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k.Elbląga 2024-02-15 Udostępnij
Opis stanowiska:

Pracownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za prowadzenie kontroli międzyoperacyjnej na różnych etapach produkcji i wsparcie procesów mające na celu zapewnienie produkcji wyrobów odpowiedniej jakości

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie działu produkcji, magazynu w zakresie zapewnienia jakości zgodnej z przyjętymi standardami
  • Współpraca z działem produkcji i magazynu w celu poprawy jakości wyrobu oraz wydajności obszaru produkcyjnego i magazynowego
  • Kontrola w toku procesu produkcyjnego oraz magazynowego
  • Rozpatrywanie zwrotów reklamacyjnych od klienta (oględziny, rejestr elektroniczny)
  • Obsługa zleceń reklamacyjnych (komplementacja i kontrola)
  • Udział w analizach niezgodności
  • Nadzorowanie narzędzi kontrolno-pomiarowe
  • Szkolenia pracowników

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie o kierunku technologia, towaroznawstwo lub pokrewne
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku odpowiedzialnym za jakość i bezpieczeństwo produktu
  • Znajomość  funkcjonowania systemu ERP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Prywatna opieka medyczna